KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12539098
nr 1253 9098
U H Phalen, Skå kyrka, signerad. Olja på duk, 36x56
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:03:32
300 kr
350 kr
450 kr